českyčesky  |  englishenglish

Aktuality

PF 2021

Děkujeme za přízeň v uplynulém roce a letech. Věříme, že i v příštím roce budou příležitosti ke společným setkáním, ať už v rámci platformy YMBSA, nebo..

Vladimíra Franze budou opravovat jako Národní divadlo: Chystá se na rekonstrukci tetování

CO SI VLADIMÍR FRANZ MYSLÍ o české hymně, o bulváru, o naší společnosti? Jak hodnotí současnou situaci? Jak vzpomíná na svou kandidaturu a prezidentské klání? Jak..

LISTOPADOVÝ HOST YMBSA VLADIMÍR FRANZ NEJEN O BULVÁRU

Co si myslí o bulváru? Proč nemá rád počítač? Co se mu podařilo vytvořit letos v ateliéru? Co ho čeká v nejbližší době?

LISTOPADOVÝ HOST YMBSA VLADIMÍR FRANZ O PREZIDENTSKÉ VOLBĚ.

Je to dva roky ode dne, kdy hned dvacet osobností kandidovalo na post prezidenta České republiky v první přímé volbě. Do souboje nakonec prošlo pouze devět z nich. Petici..

Zajímavé odkazy

network reporter

info banka

mbsa journal

soutěžní bulletin

foto galerie

Mladí evropští podnikatelé na Execom Meetingu v Istanbulu

 

YES – Evropská konfederace mladých podnikatelů a její turecká členská organizace TÜGIAD pořádali ve dnech 24. – 27. září 2009 EXECOM Meeting & Conferenci. Akce se konala v tureckém Istanbulu pod záštitou TÜGIAD – asociace mladých tureckých podnikatelů – a nenechala si ji ujít řada zástupců mladých podnikatelů z celého světa. Českou republiku reprezentoval prezident Young MBSA Peter Compel´.

 

Praha, 30. září 2009 - Akce byla specifická i v tom, že Young MBSA dostala možnost přizvat své členy i nečleny, a tudíž na pozadí této akce zorganizovala doplňkový i paralelní program pro české podnikatele, na němž se organizačně podílela Young MBSA, YES a TÜGIAD ve spolupráci s Hospodářskou komorou České republiky, obchodní sekcí Tureckého velvyslanectví, českým konzulátem v Istanbulu a agenturou CzechTrade.

Young MBSA připravilo pro české podnikatele zvláštní program, který byl v první polovině září zahájen návštěvou pana Fuata Kasimcana, vrchního obchodního rady tureckého velvyslanectví v Praze, a v Istanbulu pokračoval 23. 9. návštěvou Ing. Otakara Kučery, ekonomického a obchodního konzula na Generálním konzulátu ČR v Istanbulu. Program byl zaměřen na zprostředkování kontaktu s tureckými mladými podnikateli a na posílení vzájemných hospodářských vztahů.

 

Program EXECOMU:

1. YES Leadership meetings
2. YES Presidency meeting (Thursday September 24),
3. the EXECOM meeting (Friday September 25),
4. YES Conference
5. YES B2B Business to Business meetings + „speed networking“
6. YES Social Event - a private visit to the “Historic Peninsula”


 

Foto: archiv Young MBSA, zprava: Peter Compel, Deniz Selman, Tomáš Zázvorka, Otakar Kučera (obch. konzul GK ČR Istanbul)

   

   


  

1x1px

Vyhledávání

hledej

Staňte se členem

Staňte se členem-podmínky člentsví

Spolupracujeme s

bowling

setkání Young MBSA s mladými psychiatry
1x1px
Young MBSA - mladí lidé v oblasti managementu, podnikání, vědy, sportu a umění
© copyright Young MBSA | redakční systém Atlantic